Menu strony

Alpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAW

Symbol oferty: 5449239/111
Alpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAW
Alpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAWAlpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAWAlpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAWAlpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAWAlpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAWAlpejska linia lotnicza FRANCJA z Warszawy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) WAW
Inne
warianty
oferty

Gdzie z nami dolecisz i dojedziesz?

Alpejska linia lotnicza z transferem do stacji narciarskiej do: Les 2 Alpes, Alp d'Huez, Les Menuire, Val Thorens, Orelle i do innych stacji na zapytanie

Terminy alpejskiej linii lotniczej

Proponujemy terminy standardowo tygodniowe.

Świadczenia

Przelot samolotem w dwie strony. Transfer w dwie strony mikrobusem do wybranej stacji narciarskiej regionów: Les 2 Alpes, Les Menuires, Val Thorens, Orelle. Limit bagażu podręcznego: 42x32x25.
Bagaż max. 40 kg o wymiarach : wymiary: szerokość 1,499 m, wysokość 1,194 m, długość 1,715 m, i sprzęt sportowy należy przygotować 3 dni wcześniej w celu odbioru ze wskazanego adresu. Bagaż zostanie wydany przy transferze do stacji narciarskiej. Bagaż należy złożyć w drodze powrotnej przy transferze na lotnisko. Bagaż zostanie dostarczony pod wskazany adres 3 dni po powrocie.

Dodatkowy bagaż i sprzęt sportowy

Istnieje możliwość przetransportowania kurierem dodatkowego sprzętu sportowego, tyczek, ekwipunku itp. za dodatkową opłatą.

Odprawa oraz wejście na pokład

Odprawa rozpoczyna się na 2 godziny przed godziną odlotu i kończy się dokładnie 40 minut przed godziną odlotu. Jeżeli pasażer stawi się na stanowisku odprawy później niż 40 minut przed planowaną godziną odlotu, nie zostanie przyjęty na pokład, a jego rezerwacja zostanie anulowana bez prawa do zwrotu kosztów. Pasażerowie posiadający specjalne wymogi lub specjalne potrzeby muszą się stawić na stanowisku odprawy na 2 godziny przed planowanym odlotem. W innym razie możemy nie być w stanie dopełnić procedur odprawy w odpowiednim czasie umożliwiającym wejściem pasażera na pokład.

Regulamin bezpieczeństwa dotyczący bagażu podręcznego dla wszystkich pasażerów opuszczających lotniska w krajach Unii Europejskiej

Od dnia 6 listopada 2006 r. obowiązują przepisy dotyczące zawartości bagażu podręcznego wszystkich pasażerów linii lotniczych na terenie całej Unii Europejskiej. Pasażerom wolno przewozić płyny, żele i aerozole w bagażu podręcznym wyłącznie w niewielkich ilościach (maksymalnie 100 ml w jednym pojemniku). Opakowanie produktów tego typu również musi być zgodne z określonymi wymogami. Dotyczy to wszystkich pasażerów opuszczających lotniska na terenie Unii Europejskiej. Przepisy dotyczące bagażu rejestrowanego pozostają bez zmian.
Zasady dotyczą płynów takich jak woda i inne napoje bezalkoholowe oraz obejmują żele, pasty, emulsje i aerozole. Dotyczy to środków czystościowych takich jak pasta do zębów, krem do golenia, żel do włosów, błyszczek do warg i krem do twarzy.
Płyny znajdujące się w bagażu podręcznym podlegają następującym zasadom:
Pasażerowi wolno przewozić płyny lub żele w pojemnikach o objętości nie przekraczającej 100 ml;
Pasażer może przewozić więcej niż jeden pojemnik, lecz muszą być one umieszczone w jednej przezroczystej plastikowej torbie;
Objętość przezroczystej plastikowej torby nie może przekraczać 1 litra;
Jednemu pasażerowi wolno wnieść tylko jedną wspomnianą przezroczystą plastikową torbę;
Przezroczysta plastikowa torba musi umożliwiać ponowne zamknięcie po otwarciu (torby i worki, które można ponownie zamknąć przy użyciu plastikowego suwaka, wiązanki, sznurka lub worek zawiązany na węzeł, o ile można go ponownie łatwo otworzyć).
Od tej zasady obowiązują dwa wyjątki:
pokarm dla niemowląt konieczny w czasie lotu
leki konieczne w czasie lotu
Pasażerom wolno dokonywać zakupów (wolnocłowych) na lotniskach europejskich po przejściu przez kontrolę paszportową oraz na pokładach samolotów europejskich linii lotniczych. Płyny i żele zakupione po przejściu przez kontrolę paszportową lub na pokładzie samolotu zostaną odpowiednio opakowane i zapieczętowane w sklepie lub na pokładzie. Pieczęć na opakowaniu zachowuje ważność przez 24 godziny.
Wymóg osobnego okazania zawartości bagażu
Pasażerowie będą musieli okazać wszystkie płyny osobno podczas przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Przezroczysta plastikowa torba musi umożliwiać łatwe ponowne zamknięcie po otwarciu. Przy przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa, pasażerowie będą również musieli osobno okazać płaszcz lub kurtkę oraz większe urządzenia elektroniczne, np. komputery przenośne.

Dokumenty podróży

Linia lotnicza wymaga od pasażerów okazania odpowiednich, ważnych dokumentów podróży przy odprawie zgodnych z wymogami państwa wylotu, tranzytu i państwa docelowego. Linia lotnicza nie ponosi odpowiedzialności za żadne koszty poniesione przez pasażera z powodu odmowy wjazdu do danego kraju z powodu braku ważnego paszportu lub wizy.

Przydział miejsc

Wszystkie samoloty posiadają jedną kabinę pasażerską i miejsca nie są wcześniej przydzielane. Możliwość wyboru miejsca będą mieć pasażerowie przybywający na stanowisko odprawy wcześniej.

Usługi na pokładzie

Linia lotnicza nie oferuje bezpłatnych posiłków w czasie lotu. Linia lotnicza oferuje na pokładzie sprzedaż napojów i lekkich przekąsek.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-02-24 - 2018-03-03
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 948 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-03 - 2018-03-10
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1388 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-10 - 2018-03-17
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2788 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-17 - 2018-03-24
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 2788 PLN zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony