Menu strony

Włochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti*** doj. własny, doj. autokarem

Symbol oferty: 81/9805
Włochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokarem
Włochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokaremWłochy-Val di Sole- Pellizzano Hotel Pezzotti doj. własny, doj. autokarem

Opis:

Val di Sole to jeden z bardziej znanych regionów narciarskich we Włoszech, w którym turystyka zimowa zaczęła się rozwijać dopiero przed piętnastu laty. Dolina znajduje się w zachodnim Trentino, w samym sercu Dolomitów i roziąga się od przełęczy Passo Tonale do Ponte di Mestizzolo. Dolina Słońca to renomowane ośrodki narciarskie Marilleva, Folgarida, Passo Tonale z lodowcem Presena , Ponte di Legno , Cogolo di Pejo oraz kilka innych małych miasteczek o krętych uliczkach i malowniczej architekturze. Zalety zimowego wypoczynku w tej części Alp to pewne słońce, bardzo dobrze przygotowane trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności.
Madonna di Campiglio położona jest w pięknym dorzeczu pomiędzy grupą Dolomitów Brenta's i lodowców na Adamello i Presanelli. Ośrodek znajduje się na wysokości 1550 m i jest jednym z najważniejszych kompleksów narciarskich we Włoszech i włoskich Alpach. Wyposażony jest w 57 wyciągów, 150 km przygotowanych stoków, wyciągi o pojemności ponad 31000 osób / godzinę, 50000 metrów kwadratowych Snow Parków oraz 40 km tras dla narciarstwa biegowego. Trasy zjazdowe połączone są z terenami ośrodka Folgarida-Marilleva. Z kolei pobliskie Pinzolo kreowane jest na największy w okolicy ośrodek sportów rodzinnych. Superskirama Adamello Brenta upoważnia do jazdy na nartach bez ograniczeń -obsługuje ok. 340 km tras zjazdowych i 140 wyciągów.

Hotel Pezzotti

Hotel Pezzotti***położony jest w samym sercu Val di Sole w miejscowości Pellizzano, na wysokości 925 m n.p.m. Z okien hotelu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry. Hotel został gruntownie wyremontowany w 2006 r. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy i pub. Do wyciągów w Folgarida-Marilleva jest ok. 4 km, około 10 km do Pejo oraz ok. 28 km do Madonna di Campiglio. Spod hotelu kursuje darmowy Skubis. Hotel posiada 28 wyremontowanych, nowocześnie urządzonych pokoi z balkonami, telefonem, TV, łazienką z suszarką do włosów. Pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki. Śniadanie amerykańskie, kolacja serwowana do stolika (do wyboru z 3 pozycji w menu), bar sałatkowy, raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świecach z muzyką na żywo, napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości: sauna, łaźnia turecka, hydromasaż, solarium(za dopłatą),. W hotelu recepcia, winda, parking zewnętrzny, parking wewnętrzny (za dodatkową opłatą), tawerna / bar, przechowalnia sprzętu narciarskiego, Restauracja , sala spotkań.

Program:

1 dzień: wyjazd (z Mielca godz. 20.00 ), przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień:dojazd, zakwaterowanie, obiadokolacja, odbiór karnetów, nocleg.
3-8 dzień: śniadanie, realizacja programu narciarskiego, obiadokolacja, nocleg.
9 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z hoteli, wyjazd w drogę powrotną do Polski.
10 dzień: przyjazd w godzinach rannych.

Transport Autokarem + 350 zł/os.

Transport autokarem + 350zł/ os.
Komfort i bezpieczeństwo to podstawowe zasady, jakimi kieruje się nasza firma przy transporcie naszych Klientów. Naszą wizytówką są luksusowe, komfortowe, nowoczesne i bezpieczne autokary. Wszystkie posiadają: ABS, ASR, EBS, ELC, retarder, klimatyzację, toaletę z umywalką, mini-barek, lodówkę, DVD/Video, CD odtwarzacz, mikrofon, audio, nawigację GPS, pasy bezpieczeństwa, rozkładane i odsuwane na boki fotele turystyczne, indywidualne nagłośnienie, nawiewy oraz oświetlenie dla pasażerów. Pasażerowie mają prawo zabrać jedną sztukę bagażu głównego (do 20 kg oraz o wymiarach nie przekraczających 120cm x 60cm x 60 cm) oraz jedną sztukę bagażu podręcznego (do 5 kg), jedną parę nart lub deskę snowboardową wraz z butami . Sprzęt narciarski obowiązkowo musi zostać zabezpieczony pokrowcem; dodatkowy bagaż może zostać zabrany wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu z biurem oraz za dodatkową opłatą. W trakcie podróży obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu.

Karnet narciarski:

Karnet narciarski SUPERSKIRAMA 6-dni:
w terminie:27.01-11.03.2018
Os.dorosła 283 euro, młodzież 198 euro, dzieci 142 euro
w terminie:12.03-do końca sezonu
Os.dorosła 248 euro, młodzież 174 euro, dzieci 124 euro

Karnet narciarski SKIAREA CAMPIGLIO 6-dni ( Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Pinzolo)
w terminie:27.01-11.03.2018
Os.dorosła 271 euro, młodzież 190 euro, dzieci 136 euro
w terminie:12.03-do końca sezonu
Os.dorosła 237 euro, młodzież 166 euro, dzieci 119 euro

Junior-urodzony po 30.11.2001 r.
Dziecko-urodzone po 30.11.2009 r. lub bezpłatny karnet z osobą dorosłą.

Karnet narciarski Superskirama Adamello Brenta upoważnia do jazdy na nartach bez ograniczeń w Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Lodowiec Presena, Ponte di Legno, Pinzolo, Pejo, Monte Bondone, Paganella, Folgaria-Lavarone, w sumie blisko 340 km tras.

Ski bus kursuje co pół godziny (przystanek autobusu dla narciarzy w odległości 30 metrów od hotelu)

Karnety będą wydawane w formie Key Card ( dokument ze zdjęciem ) po opłaceniu kaucji 5,00 euro zwracanej po zakończeniu użytkowania.

Uwagi:

Uwaga: Cena skalkulowana przy kursie euro 4,30 zł/ przy dużych wahaniach kursowych cena ulegnie zmianie.
Cena nie zawiera podatku turystycznego- płatny bezpośrednio w hotelu 1,30 EURO za dzień pobytu od osoby powyżej 16 roku życia.

Polecamy wyrobienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego w NFZ

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Dębica-Stacja Paliw ShellStacja Paliw Shell20.30
Katowice-Parking Al.Górnośląska Stacja Paliw BP.Stacja Paliw BP Al.Górnośląska 5523.00
Kolbuszowa -RynekRynek19.00
Kraków-Stacja Orlen ul.Jerzmanowskiego 39Stacja Paliw Orlen ul.Jerzmanowskiego 3922.00
MielecParking Tesco20.00
RzeszówPlac dworcowy PKP18.30
Stalowa Wola Parking Biedronki przy dworcu PKSParking Biedronka k/PKS18.30
TarnówParking ul. Błonie Shell21.00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-02-24 - 2018-03-03
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1440 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-03 - 2018-03-10
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1440 PLN zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-10 - 2018-03-17
  (Sobota - Sobota)
  8 katalogowa 1355 PLN zarezerwuj kalkuluj +


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony