Menu strony

Le Baite*** rezydencja z karnetem narciarskim w cenie

Symbol oferty: 5449815/111
Le Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenie
Le Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenieLe Baite rezydencja z karnetem narciarskim w cenie
Karnetnarciarskiw cenie

Nazwa obiektu

Rezydencja La Baite

Standard obiektu

Apartamenty umeblowane w prostym stylu alpejskim, dzięki czemu doskonale odczuwa się klimat tutejszej miejscowości.

Położenie obiektu

Obiekt położony jest w Montecampione na wysokości 1800 m n.p.m. Rezydencja położona jest bezpośrednio przy wyciągach stacji narciarskiej Montecampione. Rezydencja oferuje Państwu duże apartamenty przeznaczone dla od 2 do 6 osób.

Wyposażenie

Apartamenty są urządzone w funkcjonalny i praktyczny sposób. posiadają również w pełni wyposażony aneks kuchenny (sztućce, naczynia). W każdym apartamencie jest telewizor.
Apartamenty:
apartament 4 osobowy typu MONO A: dla 2-4 osób, pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2-os. i aneksem kuchennym, wnęka z łóżkiem piętrowym, łazienka.
apartament 6 osobowy typu BILO T3: dla 4-6 osób, pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2-os. i aneksem kuchennym, otwarta sypialnia dla 2 osób - zasłonięta zasłonką, wnęka z łóżkiem piętrowym, łazienka.
apartament 6 osobowy typu MAXI BILO T4: dla 6 osób, pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2-os. i aneksem kuchennym, sypialnia dla 2 osób, wnęka z łóżkiem piętrowym, łazienka.

Usługi w cenie

Usługa zawiera zakwaterowanie w apartamencie, 7 noclegów, karnet narciarski 6 dniowy Montecampione, zużycie energii elektrycznej, zużycie gazu, wody, parking, animacje.

Dodatkowo płatne

depozyt płatny i zwrotny na miejscu - 100EUR/apartament,
pościel, ręczniki - 10 EUR/os.
sprzątanie końcowe - 40 EUR/apartament

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie lub dodatkowo można wykupić do oferty - serwowane w hotelu CLUB z samoobsługowym bufetem szwedzkim. Oczywiście dla tych, którzy posiadają kulinarne zdolności wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Plusy

Apartamenty położone są w pobliżu wyciągów.
Cena usługi jest bardzo niska.
Doskonałe miejsce na pobyt z dziećmi.

Minusy

Nie ma możliwości wybrania konkretnego apartamentu.

Jak dojechać

samolot - lotnisko w Bergamo - oddalone o 60 km

Karnety narciarskie

W ofercie są do dyspozycji karnety narciarskie 6-dniowe Montecampione

Stacja narciarska Montecampione w skrócie

Stacja narciarska Montecampione położona jest w dolinie Valcamonica w pobliżu jeziora Iseo. Montecampione to doskonałe miejsce na urlop szczególnie dla rodzin z dziećmi, położone zaledwie 60 km od lotniska w Bergamo, 60 km od Brescii, 120 km od Mediolan. 15 km od ośrodka narciarskiego znajduje się uzdrowisko Boario ze słynnymi łaźniami termalnymi. Teren narciarski obejmuje łącznie 30 km tras ze sztucznym śniegiem i 11 wyciągów. Istnieją trzy punkty wejścia do wyciągów: Montecampione 1200, Lawn Secondino 1400, Plan 1800. Trasy narciarskie są o różnym stopniu trudności, wszystkie połączone są wyciągami i tworzą jeden kompleks. 20 km tras posiada instalację do naśnieżania. Dla wymagających narciarzy przewidziano 4 trasy czarne, wśród których znajduje się słynna Secondino Nord, uważana za najpiękniejszą trasę narciarską w Lombardii. Korzystanie z całej infrastruktury nie wymaga innych niż narty środków lokomocji. Łagodny klimat słonecznej Lombardii oraz komfortowe zakwaterowanie sprawia, że wypoczynek w Montecampione jest zawsze udany. Dolna stacja posiada duży bezpłatny parking. Duży parking dla autobusów. Przy stokach znajdują się restauracje i bary. W dolnej stacji znajduje się sklep sportowy i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Szkoła narciarska organizuje szkolenia narciarskie indywidualne i grupowe na nartach i snowboardzie. Organizowane są również jazdy na skuterach śnieżnych i spacery na rakietach śnieżnych. Montecampione posiada również: lodowisko, basen kryty, halę sportową, restauracje, bary, pizzerie, kino na 400 osób, dyskotekę na ponad 500 osób.

Plusy stacji narciarskiej

- najpiękniejsza trasa narciarska w Lombardii - Secondino Nord
- 4 trasy czarne
- 40 km tras narciarskich
- 20 km tras sztucznie naśnieżanych

Kursy narciarskie

- w Montecampione działają 2 profesjonalne szkoły narciarskie

Czas wolny

Zakupy. Wypoczywając w Montecampione można również zrobić zakupy w Outlet Village Franciacorta www.franciacortaoutlet.it. To centrum handlowe ze sklepami najbardziej znanych marek jak m. in. Versace, Boss, Calvin Klein, Guess, Nike, HFN, Levi's, Benetton. Szczególną okazją są tutaj zimowe wyprzedaże rozpoczynające się około połowy stycznia i sięgające nawet 70%.

Wycieczki fakultatywne

Wycieczka do centrum outlet Franciacorta 15 EUR/osoba
Wycieczka do term w Boario 10 EUR/osoba
Wycieczka do średniowiecznego Bergamo 25 EUR
Wycieczka całodniowa do Mediolanu ze zwiedzaniem 40 EUR
Wycieczka do ośrodka narciarskiego Passo Tonale 25 EUR

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

  termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA KALKULACJA CENY Schowek
  2018-01-21 - 2018-01-28
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 826 PLN = 196 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-01-28 - 2018-02-04
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 934 PLN = 222 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-02-04 - 2018-02-11
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 1075 PLN = 255 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-02-11 - 2018-02-18
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 1075 PLN = 255 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-02-18 - 2018-02-25
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 1075 PLN = 255 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-02-25 - 2018-03-04
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 1005 PLN = 238 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-04 - 2018-03-11
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 826 PLN = 196 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  2018-03-11 - 2018-03-18
  (Niedziela - Niedziela)
  8 freeski 756 PLN = 179 EUR zarezerwuj kalkuluj +
  Montecampione
  Stacja narciarska

  Montecampione

  Stacja narciarska Montecampione położona jest w dolinie Valcamonica w pobliżu jeziora Iseo. Montecampione to doskonałe miejsce na urlop szczególnie dla rodzin z dziećmi.

  Montecampione położone jest zaledwie 60 km od lotniska w Bergamo, 60 km od Brescii, 120 km od Mediolan. 15 km od ośrodka narciarskiego znajduje się uzdrowisko Boario ze słynnymi łaźniami termalnymi. Teren narciarski obejmuje łącznie 30 km tras ze sztucznym śniegiem i 11 wyciągów. Istnieją trzy punkty wejścia do wyciągów: Montecampione 1200, Lawn Secondino 1400, Plan 1800. Trasy narciarskie są o różnym stopniu trudności, wszystkie połączone są wyciągami i tworzą jeden kompleks. 20 km tras posiada instalację do naśnieżania. Dla wymagających narciarzy przewidziano 4 trasy czarne, wśród których znajduje się słynna Secondino Nord, uważana za najpiękniejszą trasę narciarską w Lombardii. Korzystanie z całej infrastruktury nie wymaga innych niż narty środków lokomocji. Łagodny klimat słonecznej Lombardii oraz komfortowe zakwaterowanie sprawia, że wypoczynek w Montecampione jest zawsze udany. Dolna stacja posiada duży bezpłatny parking. Duży parking dla autobusów. Przy stokach znajdują się restauracje i bary. W dolnej stacji znajduje się sklep sportowy i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Szkoła narciarska organizuje szkolenia narciarskie indywidualne i grupowe na nartach i snowboardzie. Organizowane są również jazdy na skuterach śnieżnych i spacery na rakietach śnieżnych. Montecampione posiada również: lodowisko, basen kryty, halę sportową, restauracje, bary, pizzerie, kino na 400 osób, dyskotekę na ponad 500 osób.

  Montecampione Montecampione
  Trasy narciarskie
  • 30 km tras narciarskich
  • 20 tras narciarskich
  • 4 (3,7 km km) niebieskie trasy łatwe dla wszystkich
  • 12 (21 km) czerwone trasy, średnio trudne
  • 4 (5,3 km) czarne trasy trudne, tylko dla doświadczonych narciarzy
  Wyciągi narciarskie
   W Montecampione jest 11 wyciągów - 2 orczykowe, 9 krzesełkowych, w tym jedna 4-osobowa ekspresowa, jedna 4-osobowa, trzy 3-osobowe, cztery 2-osobowe.
   Wysokość 1200 - 2000 m n.p.m.
  Karnety narciarskie
  Wszystkie oferty w Montecampione w rezydencji La Baite i La Splaza mamy w pakiecie z karnetem narciarskim.
  Wybierając zakwaterowanie w innym obiekcie cena karentu narciarskiego 6-dniowego waha się od 90 eur do 160 eur.


  Podobne oferty  « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony