Menu strony

Residence Terentis*** apartamenty z balkonami

Symbol oferty: 465/111
Residence Terentis apartamenty z balkonami
Residence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonamiResidence Terentis apartamenty z balkonami

Nazwa obiektu

Residence Terentis***

Położenie obiektu

Rezydencja znajduje się w spokojnej okolicy. Do centrum narciarskiego Plan de Corones ze wspaniałymi trasami jest ok. 17 km. W niewielkiej odległości (ok.800m) od rezydencji znajdują się wyciągi narciarskie.

Wyposażenie

Obiekt oferuje: centrum fitness, saunę, solarium, kąpiele spa, ping pong, jadalnię; dla dzieci duży park rozrywek.

Usługi w cenie

Wynajem wybranego apartamentu, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie wody, gazu, prądu, ogrzewanie, klimatyzacja, pościel, ręczniki, serwetki, możliwość korzystania z sauny, ping pong, sali gimnastycznej, plac zabaw dla dzieci, oraz końcowe sprzątanie apartamentu.

Dodatkowo płatne

Opłata za parking 3 EUR samochód za dzień, solarium 6 EUR, łaźnia 14 EUR, pralnia, małe zwierzątka 2.5 EUR za dzień. Inne usługi, których nie wyszczególniono.

Wyżywienie

We własnym zakresie.

Wyposażenie i opis apartamentów

Apartamenty: apartamenty tupu A z balkonem, typu B bez balkonu, komfortowo i dobrze wyposażone, posiadają aneks kuchenny, łazienkę, telefon, sejf, TV.
MONO 2-, 3-, 4-osobowe: pokój dzienny z 2-osobowym łóżkiem i 2-osobową sofą, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem.
BILO 5-osobowe: sypialnia z 2-osobowym łóżkiem, pokój dzienny z 2-osobową sofą i jednoosobową sofą, aneks kuchenny, łazienka-prysznic. Apartamenty 5-osobowe wyłącznie z balkonem.

Notatka

Doskonały obiekt dla narciarzy, polecany dla rodzin i małych grup.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:    Podobne oferty    « Powrót do wyników wyszukiwaniaPrzejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony